Porady

Maska antysmogowa Broyx – dlaczego warto?

Maska antysmogowa Broyx – dlaczego warto?

Maska na twarz stała się w ostatnim czasie jednym z najczęściej używanych na co dzień akcesoriów. Istnieje jednak wiele rodzajów masek, z których znaczna część w rzeczywistości nie spełnia standardowych wymogów. Dlatego, czy to do ochrony przed smogiem, czy przed wirusami, warto wybrać odpowiednią maskę antysmogową. Dowiedz się więcej o jakości produktów oferowanych przez markę Broyx.

Maska na twarz stała się w ostatnim czasie jednym z najczęściej używanych na co dzień akcesoriów. Istnieje jednak wiele rodzajów masek, z których znaczna część w rzeczywistości nie spełnia standardowych wymogów. Dlatego, czy to do ochrony przed smogiem, czy przed wirusami, warto wybrać odpowiednią maskę antysmogową. Dowiedz się więcej o jakości produktów oferowanych przez markę Broyx.

Kiedy przyda się maska antysmogowa?

Pojęcie „maska antysmogowa” często kojarzy się wyłącznie ze smogiem. Owszem, w obliczu mglistej pogody, kiedy nad miastem unosi się ciężka pokrywa mgły wraz ze spalinami i dymem, niezbędną rzeczą jest takie właśnie osobiste akcesorium. Wówczas maski antysmogowe filtrują zanieczyszczenia i zapobiegają ich przedostawaniu się do organizmu wraz z oddechem.

Ale takich masek można także użyć dla ochrony przed kurzem, bakteriami, wirusami i innymi cząsteczkami zanieczyszczeń, które unoszą się w powietrzu. Zabezpieczają także przed alergenami, więc są idealnym rozwiązaniem dla alergików, którzy w okresie pylenia nie mogą cieszyć się swobodnym przebywaniem blisko łona natury.

Maska antysmogowa Broyx jest wobec tego rozwiązaniem dla osób, które:

 • przebywają w zatłoczonych miastach w godzinach szczytu,
 • pracują w fabrykach, kopalniach i innych terenach przemysłowych,
 • przemieszczają się ulicami i chodnikami miast, w których jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia,
 • intensywnie uprawiają sport na zanieczyszczonym terenie,
 • cierpią z powodu alergii,
 • chcą ochronić się przed wirusami i bakteriami,
 • wyjeżdżają na wakacje lub udają się w podróż pociągiem, samolotem itp.

Dla maksymalnego poziomu ochrony w powyższych sytuacjach należy dobrać odpowiednią maskę.

Dlaczego warto wybrać maski antysmogowe Broyx?

Maska masce nierówna i o tym przekonał się każdy, kto choć raz miał na sobie maseczkę z filtrem. Typowy produkt słabej jakości nie tylko nie chroni przed zanieczyszczeniami, ale i utrudnia oddychanie. Niektórzy wręcz odczuwają duszności i brakuje im tchu, jeśli założą niewygodną i źle przystosowaną do swojej roli maseczkę.

Używając dobrej klasy środków ochrony osobistej, takich jak maska antysmogowa Broyx, takie problemy nie występują. Przede wszystkim chodzi o staranne dopracowanie produktu już na etapie komponowania materiałów, z których ma być wykonany. Czasza maski Broyx w zależności od wybranego modelu została wykonana z ażurowej włókniny poliestrowej lub neoprenu. Dodatkowo obecność innowacyjnego, czterowarstwowego filtra oraz dwóch zaworów podnosi komfort użytkowania. Jakość i skuteczność masek antysmogowych Broyx została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez Centralny Instytut Ochrony Pracy w Łodzi. Eksperci uznali, że produkt spełnia wszelkie normy unijne i przyznali mu certyfikat bezpieczeństwa CE oraz atest ochrony przed COVID.

Zalety maski Broyx

Maska antysmogowa Broyx spełnia wiele kryteriów, które gwarantują, że jest to produkt warty zakupu. 

 • Posiada odpowiednie certyfikaty, które poświadczają jej skuteczność i jakość.
 • Daje maksymalny komfort użytkowania nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym (niski opór powietrza przy wdechu i wydechu).
 • Ma wymienne, innowacyjne filtry.
 • Chroni przed smogiem, alergenami, pyłami zawieszonymi w powietrzu, wirusami i aerozolami.
 • Została wykonana z bardzo lekkich, ale wytrzymałych materiałów.
 • Jest wyprofilowana tak, aby perfekcyjnie dopasowywać się do kształtu twarzy.
 • Została wyposażona w elementy odblaskowe, dzięki czemu jest dobrym gadżetem dla sportowców np. rowerzystów lub biegaczy.
 • Jej elegancki wygląd pasuje do wielu stylizacji – od sportowych po te na wieczorne wyjście.
 • Sprawdza się podczas noszenia na zewnątrz oraz w pomieszczeniach.
 • Dostępna jest w kilku rozmiarach i dwóch wersjach (maska Broyx Alfa oraz Delta), które różnią się materiałem pokrywającym czaszę.

Warto pamiętać, że inwestycja w dobrą maską antysmogową to pieniądze przeznaczane na ochronę swojego zdrowia, a ono jest przecież najważniejsze.

Similar Posts