Porady

Hotel w Beskidach na weekend, konferencję, wesele? Jak wybrać? Polecane miejsca

Hotel w Beskidach na weekend, konferencję, wesele? Jak wybrać? Polecane miejsca

Beskidy to rozległe pasma górskie, pełne tras wyznaczonych pod piesze wędrówki i zachwycających malowniczych krajobrazów. To idealne miejsce na relaksujący weekend w gronie rodziny, przyjaciół. Rozwinięte i doskonale zorganizowane zaplecze hotelarskie gwarantuje tam udany wypoczynek, region jest sprawdzonym miejscem zarówno na imprezę okolicznościową, jak i firmowe eventy. Jak wybrać hotel w Beskidach?

Jak wybrać hotel w Beskidach na konferencję?

Hotele w Beskidach to doskonałe rozwiązanie jeśli poszukujesz miejsca na firmowe spotkanie lub szkolenie. W szerokiej ofercie wyszukasz miejsca, w których w komfortowych warunkach, w otoczeniu przepięknej górskiej przyrody, przeprowadzisz handlowe negocjacje. Wybierając hotel w Beskidach na biznesowe eventy, zwróć uwagę na wielkość sali konferencyjnej, musi spełniać warunki dostosowane do potrzeb spotkania, planowanej ilości uczestników. Znaczenie ma również wyposażenie sali, takie jak multimedialny rzutnik, projektor, bezprzewodowe mikrofony i nowoczesny sprzęt. To wszystko pomoże przeprowadzić profesjonalne zebranie, na wysokim poziomie. Hotel w Beskidach, w którym zorganizujesz konferencję to m.in. Srebrny Bucznik w Istebnej, w którego ofercie znajdziesz nie tylko doskonale przygotowane zaplecze biznesowe, ale również dodatkowe atrakcje pozwalające na integrację uczestników spotkania. Możliwość skorzystania z parku linowego, strzelnicy, quadów czy skuterów śnieżnych umili czas po ważnym spotkaniu i intensywnych negocjacjach.

Polecane miejsca na weekend w Beskidach

Jeśli poszukujesz sprawdzonego hotelu w Beskidach na weekend w gronie rodziny, możesz wybrać się do Wisły. Hotel Gołębiewski to połączenie eleganckiej bazy noclegowej ze spa i ogromnym parkiem wodnym. Bogate zaplecze restauracyjne i wodne centrum z basenami, zjeżdżalniami, jacuzzi i saunami zapewni Wam doskonale spędzony czas w rozrywkowym sercu Beskidów. Chcąc uniknąć zgiełku i tłumu turystów, udaj się do mniejszego Hotelu Zacisze w Węgierskiej Górce, gdzie również można skorzystać ze wspaniale wyposażonej strefy rozrywki w zdecydowanie bardziej kameralnych warunkach.

Gdzie zorganizować wesele w Beskidach?

Planując organizację wesela w Beskidach, szukaj hoteli, które nie tylko zagwarantują elegancką salę, równie ważna jest kuchnia, która powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. W położonym w Międzybrodziu Bialskim Hotelu Nad Wodospadem przeżyjesz niezapomniane chwile w górskim klimacie. Z przygotowanej na 90 osób sali weselnej rozciąga się przepiękny widok na wodospad, las i góry. Magiczne chwile przeżyjesz również w Dworku Góralskim w Łodygowicach, gdzie do wyboru masz dwie sale weselne, kryształową oraz góralską. Dodatkowych przeżyć dostarczą atrakcje takie jak lot balonem, zbójnicki napad czy pokaz sztucznych ogni. Pełen regionalnych potraw biesiadny stół wiejski oraz efektowne bufety z napojami i przekąskami zachwycą podniebienie najbardziej wymagającego smakosza.

Similar Posts