Podróże

Apartamenty Mielno – w sercu nadmorskiej zabawy

Apartamenty Mielno – w sercu nadmorskiej zabawy

Poza sezonem senne miasteczko z zaledwie trzema tysiącami mieszkańców. Od czerwca do września – stolica wakacji, imprez, dyskotek i dobrej zabawy. Kto chociaż raz nie chciał oddać się szaleństwu letnich nocy na promenadzie albo w którymś z nadmorskich klubów? Jeśli tęsknisz do urlopu, podczas którego wschody słońca będziesz oglądać równie często, co zachody, wybierz Mielno – miasto, które latem prawie nie śpi.

Stare Mielno – nocleg w budynkach z klimatem

Stare Mielno to dzielnica miasteczka, w której toczy się życie kulturalne i towarzyskie. Lokalni przedsiębiorcy oferują noclegi nad morzem wśród zabytkowej architektury – przepięknych poniemieckich willi z przełomu XIX i XX wieku czy szachulcowych budynków. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wolnostojący domek, pokój w pensjonacie, kwaterę czy apartament, Mielno nie zawiedzie. Dzięki rygorystycznie przestrzeganym zaleceniem związanym z przeciwdziałaniem pandemii w noclegach zarezerwowanych za pośrednictwem Sun & Snow możesz czuć się bezpiecznie.

Mielno – noclegi z widokiem na morze i plażę

Mielno to idealny cel wakacyjny dla rodzin z dziećmi, singli i grup przyjaciół. W słoneczne dni najwięcej rozrywki dostarczy oczywiście plaża – usytuowana niedaleko od apartamentów Mielno zachęca do spędzenia tam całego dnia – strzeżone kąpielisko jest bezpieczne zarówno dla dużych, jak i małych. Szeroka plaża zachęca do leżenia, ale i do takich aktywności jak gra w piłkę czy budowanie z piasku skomplikowanych kształtów. Wejścia na plażę otoczone są kramami z przekąskami, napojami, goframi i niezbędnymi gadżetami – od okularków pływackich i kąpielówek, przez krzyżówki i książki, po drobną elektronikę.

Wieczorem warto wybrać się tu, by obejrzeć zachód słońca – apartamenty nad morzem mają przecież tę niezaprzeczalną zaletę, że doskonale widać z ich balkonów czy tarasów, jak słońce stopniowo znika na horyzoncie. Dawniej Mielno miasto było osadą rybacką i do dziś można zobaczyć piękny obrazek kutrów wypływających z przystani w Unieściu na spokojną taflę Bałtyku.

Mielno – nocleg w pobliżu promenady dla miłośników nocnego życia

Mielno noclegi warto wybrać, jeśli kochasz nocne życie, drinki, tańce do rana i nowe znajomości. W pobliżu promenady w sezonie działają zarówno dyskoteki i kluby, jak i ogródki kawiarniane, z których do późnych godzin nocnych słychać muzykę i odgłosy dobrej zabawy – śpiewy, tańce, gwar rozmów. Jeśli szukasz miejsca, w którym nikomu nie będzie przeszkadzać impreza do białego rana – Mielno miasto to coś dla Ciebie! Włodarze chętnie uprzyjemniają gościom czas, organizując koncerty, wieczory kabaretowe, festiwale gwiazd polskiej sceny – tak popowej, jak alternatywnej – ale też wieczory z muzyką organową czy pokazy filmowe. Podczas wizyty w apartamentach Mielno łatwo więc połączyć kulturę z naturą, rozrywkę z edukacją, a to wszystko w miłej atmosferze zabawy i beztroskiego luzu.

Apartament Mileno – coś dla miłośników natury

Wizytę w Mielnie warto zaplanować także po to, by zobaczyć piękny krajobraz miejscowości znajdującej się pomiędzy Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. To niecodzienne położenie sprawia, że możesz w ciągu jednego dnia socjalizować się wśród plażowiczów na strzeżonym kąpielisku morskim i odbyć długi rekreacyjny spacer wzdłuż pozbawionego rozbudowanej infrastruktury brzegu jeziora. Zrekultywowane tereny niedawnego składowiska śmieci dzisiaj są urokliwą ścieżką edukacyjną, która zainteresuje tak dorosłych, jak dzieci. Urlop w tym zakątku polskiego wybrzeża spodoba się chyba każdemu – warto spakować walizkę i jak najszybciej zameldować się w apartamentach Mielno.

Similar Posts