Kultura

Na co warto wybrać się do teatru?

Na co warto wybrać się do teatru?

Choć jeszcze do niedawna wyjście do teatru wydawało się odległym wspomnieniem, teraz jest znowu możliwe! Warto więc nadrobić stracony czas i zasiadać na widowni jak najczęściej. Tym bardziej że jest co oglądać!

Humor o wielu twarzach

Każdy, kto ma ochotę cofnąć się w czasie i przestrzeni z pewnością pokocha spektakl “O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”, którego akcja rozgrywa się w Paryżu lat 30. XX wieku. Ta komedia pomyłek będzie idealnym wyborem dla wszystkich osób lubiących piękne kostiumy, szybkie zwroty akcji, humor oraz operowy śpiew. Niezwykle wybuchowa mieszanka! Więcej dowiesz się na  https://teatrkomedia.pl/.

Kto nie będzie miał dość przedniej zabawy, intryg i szaleństw, z pewnością powinien wybrać się na “Przyjemność z dostawą”. Sztuka opowiada o nieprzesympatycznym Panie Ferrisie, który musi uratować nadszarpniętą reputację hotelu swojej siostry. Brytyjski humor w najlepszym wydaniu zapewni fantastyczny wieczór.

Zabawa trwa

A może musical? “Atrakcyjna wdowa” miesza wątki komediowe z muzyczną oprawą w niebanalnym widowisku. To historia, w której nie brakuje śmiałych wątków, kończąca się pouczającym morałem. Z pewnością skradnie serca dorosłej widowni – na spektakl wybrać się mogą osoby powyżej 18. roku życia.

W Teatrze Komedia zabawa trwa w najlepsze. Zapewniają to różnorodne spektakle cieszące się uznaniem wśród widzów. Kolejnym, któremu warto dać szansę jest “Odjechana farsa”, czyli sceniczny duet i popis gry aktorskiej w nieprzewidywalnym scenariuszu – dwóch aktorów wciela się w aż dziesięć postaci! Tego nie można przegapić.

Komediowa różnorodność

Choć może się wydawać, że humorystycznych spektakli w repertuarze jest aż nadto, warto sprawdzić je wszystkie – bo każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. “Seks, miłość i podatki” to zabawna gra pozorów z gwiazdorską obsadą i ciekawym wątkiem oszustwa podatkowego. Zdecydowanie warto to zobaczyć – dla rozrywki, ale też ku przestrodze.

Przestrogą niech będzie także “Zaręczony, pogrążony”, historia o nadmiarze w życiu mężczyzny podana w przezabawny sposób. Repertuar Teatru Komedia jest pełen niespodzianek, świetnych historii i humoru, który sprawi, że żaden wieczór nie będzie nudny.

Similar Posts