Porady

Gdzie udać się na weekend w SPA dla dwojga?

Gdzie udać się na weekend w SPA dla dwojga?

Krótkie wyjazdy to świetna okazja, aby zbliżyć się do siebie, odpocząć od codziennych obowiązków i zmartwień, a także zrobić coś pozytywnego dla swojego zdrowia i samopoczucia. Mając na uwadze wszystkie zalety, jakie daje weekend w SPA dla dwojga dużo osób decyduje się na taką formę wypoczynku. Gdzie najlepiej zarezerwować pobyt? Hotel w miejscowości uzdrowiskowej zdaje się być najlepszą opcją.

Nie każdy hotel oferuje swoim gościom zaplecze wypoczynkowe połączone ze strefą rehabilitacyjną. Funkcjonujący w Świeradowie-Zdroju Malinowy Dwór to czterogwiazdkowy obiekt, w którym oprócz relaksu znajdziesz strefę SPA, Wellness oraz skorzystasz z bogactwa przyrody, które jest charakterystyczne dla Gór Izerskich.

Co w SPA znajdą pary?

Pary, które wybierają weekend w SPA dla dwojga mogą liczyć na to, że znajdą w nim szereg zabiegów dla kobiet oraz mężczyzn. Coraz popularniejsze również wśród panów są odwiedziny w centrach odnowy biologicznej oraz strefach Wellness. Bez względu na płeć, warto odwiedzić miejsce, w którym każda osoba poczuje się zrelaksowana i otoczona opieką. Takie okoliczności sprzyjają budowaniu relacji i wzmacnianiu więzi między partnerami.

Pakiety stworzone z myślą o parach obejmują:

·         noclegi w komfortowych pokojach z wygodnym łożem małżeńskim,

·         uroczystą kolację z kieliszkiem wina i menu do wyboru,

·         śniadanie w formie bufetu,

·         wstęp do strefy Wellness,

·         zajęcia ruchowe i dostęp do hotelowe strefy sportu,

·         zabiegi w SPA, w tym wspólna kąpiel, zabiegi oczyszczające, łagodzące, masaże w gabinecie dla dwojga, seans w saunie lub łaźni.

To przykładowy program, jaki w swojej ofercie ma Malinowy Dwór. Weekend w tamtejszym SPA dla dwojga to relaks dla ciała i dla ducha. Każdy, kto chce spróbować smacznej kuchni, oddać się aktywnościom w pięknych okolicznościach przyrody i odpocząć podczas masaży i zabiegów powinien rozważyć przyjazd do tego obiektu.

Jakie powinno być dobre SPA?

Skoro już decydujesz się na weekend w SPA dla dwojga, warto, abyś znalazł obiekt, który spełni oczekiwania każdego z partnerów. Oprócz bogatej oferty masaży liczy się panująca w hotelu atmosfera. W poszukiwaniu wytchnienia od szumu wielkiego miasta na pewno zależy Ci na relaksie w ciszy i spokoju. Nastrojowa muzyka dodatkowo relaksuje, ale są też zabiegi, które wykonuje się w absolutnej ciszy. Kameralna przestrzeń urządzona gustownie i harmonijnie, umiar w doborze dodatków oraz dekoracji, a także wygodne meble i przygaszone światło — każdy z tych elementów ma wpływ na jakość wypoczynku.

W SPA liczą się umiejętności i zaangażowanie personelu. Dlatego warto wybierać miejsca, w których pracują profesjonaliści. Kosmetolodzy nie tylko wykonują rytuały pielęgnacyjne, ale też rekomendują produkty i prowadzą konsultacje. To oni zadbają o to, abyś opuścił strefę piękna zrelaksowany. Po zabiegach dobrze jest udać się na smaczną kolację, a potem odpocząć w wygodnym pokoju. Dlatego, jeśli zależy Ci na kompleksowym wypoczynku wybieraj takie SPA, które zlokalizowane są w hotelach, np. w Malinowym Dworze.

Similar Posts